Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Destek
Malta Resimler Malta Hakkında Malta Vizesi Bize Ulaşın
 

Malta Yaz Okulları

Malta Yaz Okulları

Malta'nın en kaliteli okullarından biri olup Malta'nın en canlı şehri olan St. Julians ta kurulmuştur. Okul, modern binasındaki klimalı sınıfları,çalışma laboratuarları, televizyon, video ve Internet imkanları ile de dikkati çekmektedir ve alışveriş merkezlerine çok yakın bir mevkide yer almaktadır.

EC Dil Okulu, İngiltere de ki okullarının bir şubesi olarak Matla da AB standartlarına uygun olarak kurulmuştur ve toplam 48 sınıf'a sahiptir, bunlardan 8'i özel sınıftır. Bütün sınıflar, aydınlık, rahat ve klimalıdır. Okul binasında ayrıca TV, video, Internet odası, teras ve giriş katında kafeler bulunmaktadır. Otobüs durağı da hemen binanın karşısındadır.

Bütün EC öğrencileri EC Beach kulübü ve fitnes center üyeliğine otomatik olarak sahip olur. Bu üyelik sayesinde plaj,havuz ve spor merkezini ücretsizolarak kullanılabilmektedir.

EC 8-13 ve 14-18 yas grubu yaz okulu öğrencilerinin sabah uyandıktan sonra akşam yatana kadarki her dakikasını programlamakta, İngilizce eğitimi ile sosyal aktiviteleri bir arada vererek dil gelişimini eğlenceli bir yolla ilerletmeyi amaçlamaktadır.

Ec Malta Yaz Okulu
EC Malta FreeStyle Yaz Okulu 16-20 yaş EC Malta Yaz Okulu 13-17 Yaş EC Malta Macera Kampı 13-17 Yaş EC Malta Yaz Kampı 8-13 Yaş ESE Malta Yaz OkuluMalta Dil Okulları | Malta Yaz Okulları | Malta Vizesi | Malta Dil Okulu | Malta Resimleri | Malta Hakkında | Bize Ulaşın