Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Destek
Malta Resimler Malta Hakkında Malta Vizesi Bize Ulaşın
 

LAL Malta Dil Okulu
LAL Malta Dil Okulu

lal dil okuluMalta’nın diğer popüler okullarından LAL/IELS; Biri Sliema ve bir diğeri de Gozo Adasında olmak üzere iki merkeze sahiptir. 30 yılı aşkın süredir İngilizce eğitim için uluslararası öğrencilere hizmet veren LAL / IELS okulu merkezleri öğrenciler tarafından yüksek memnuniyet oranlarına sahiptir. Yüksek öğrenci kapasitesi bulunan okulun Sliemma Merkezi öğrenciler tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Sliemma ülkenin en canlı şehri olan St. Julian’s a 15 dk toplu ulaşım mesafesinde yer almaktadır.  

KURSLAR


GENEL İNGİLİZCE : Her seviyede ki öğrenciler için uygun olan Genel İngilizce programları haftada 20 ders şeklindedir. Bu programda öğrencilerin  konuşma, yazma, okuma ve dinleme alanlarında ki becerilerinin arttırılması ve gramer yapılarının güçlendirilmesi hedeflenir.

YOĞUN İNGİLİZCE : Bu programda her seviyede ki öğrencilerin 4 temel alan olan konuşma, yazma, okuma ve dinleme becerileri arttırılırken kısa sürede özellikle konuşma ve dinleme alanlarında daha fazla gelişme göstermeleri hedeflenir. Haftada 30 ders olarak sunulan programda öğlene kadar haftada 20 ders Genel İngilizce , öğleden sonra haftada 10 ders olmak üzere dinleme ve konuşma dersleri verilir.

İŞ İNGİLİZCESİ : Bu program orta derecede Genel İngilizce bilgisine sahip öğrencilerin uluslararası iş hayatında gerekli olan terimleri, yazışmaları öğrenmelerini sağlayan bir programdır.

BİRE BİR KURS : Herhangi bir İngilizce eğitim programına katılan öğrencilerin kendilerini eksik hissettikleri yada özellikle geliştirmek istedikleri alanlarda bire bir hoca ile çalışarak kısa sürede eksiklerini tamamlamayı hedefleyen kurstur. Ders başına ücretlendirme yapılır ve haftalık maksimum 40 derse kadar alınabilir.

Malta Dil Okulları | Malta Yaz Okulları | Malta Vizesi | Malta Dil Okulu | Malta Resimleri | Malta Hakkında | Bize Ulaşın