Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Destek
Malta Resimler Malta Hakkında Malta Vizesi Bize Ulaşın
 

Chamber Collage Malta Dil Okulu Konaklama Bilgileri
Chamber Collage Malta Dil Okulu Konaklama

 Chamber College Aile Yanı Konaklama   

Chamber College öğrencilerine İngilizce konuşan Malta ailelerinin yanında konaklama hizmeti sunmaktadır. Maltalı aileler sizin aileniz olacak ve onlarla İngilizcenizi geliştirme fırsatı bulacaksınız. Ayrıca yeni arkadaşlar edinebileceksiniz.

Bütün aileler çevreye göre dikkatlice seçilmektedir. Bu seçimler okula olan uzaklık ve oda türlerine göre değişmektedir. İstediğinize bağlı olarak 2 veya 3 kişilik odalar seçebilir İngilizcenizi pratikte kullanabilir ya da daha fazla özel hayat istiyorsanız tek kişilik oda tercih edebilirsiniz. Kahvaltı ve akşam yemeği saatleri size İngilizcenizi geliştirme ve tipik Malta yemeklerini denemenize olanak sağlamaktadır.

Rezidans

Rezidanslar 18 yaş ve üzeri genç yetişkinler için arasında en popüler konaklama seçeneğidir. Öğrenciler çoklu kültür ortamını tercih etmekte ve isteklerine bağlı olarak 2 veya 4 kişilik odalarda ya da tek kişilik odalarda kalma özgürlüğüne sahiptirler. Ancak tek kişilik odalar yoğun sezonda öğrencilere sunulamamaktadır. Bu rezidanslarda öğrencilere kahvaltı ve konaklama, yarım ve tam pansiyon sunulmaktadır.

Bu şehir merkezinde yer alan konaklama türü öğrencilere dünyanın farklı ülkelerinde gelen diğer öğrencilerle paylaşma imkânı sunmaktadır. Sadece 25 (15 dakikası otobüs ve 10 dakikalık yürüyüş) dakikalık bir yolculuk uzaklıkta bulunan rezidanslar güvenli, alışveriş merkezlerine, restoranlara, barlara ve deniz kenarına yakındır yerde bulunmaktadır.

Mutfaklı Apartman Daireleri

Bu konaklama seçeneği en ekonomik seçeneklerden biridir. Öğrencilere bireysel yaşama deneyimi sağlamakta ve dünyanın dört bir tarafından gelmiş diğer öğrencilerle yaşama fırsatı vermektedir. Ayrıca bu konaklama türünde öğrenciler diğer ülke öğrencilerle birlikte daha sosyal olma imkânı bulmaktadır. Öğrenciler birlikte yemek yapma, parti organize etme ve tabi ki İngilizce konuşarak pratik yapma şansları bulmaktadır.

Bu apartmanlar okuldan 5-10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmakta ve uygun fiyatlarıyla öğrenciler için en ideal seçenekler arasındadır.

Hotel Konaklama

3 yıldızlı, 4 yıldızlı ve 5 yıldızlı hotel seçenekleri öğrencilerin seçimine sunulmuştur. Bunların arasından lüks süitler veya ekonomik odalar arasından sizin isteklerinizi ve gereksinimlerinizi karşılayacak olanı seçebilirsiniz.

Sunulan hoteller okuldan 15 dakikalık yürüme mesafesinde veya isteğe bağlı olarak şehir merkezinde yer alabilir. Bütün hoteller toplu taşımaya yakındır ve öğrencilerin kullanabileceği yüzme havuzu ve spor salonu bulunmaktadır. Tabi ki konaklama ve kahvaltı, yarım ve tam pansiyon arasında seçim yapabilirsiniz.

Malta Dil Okulları | Malta Yaz Okulları | Malta Vizesi | Malta Dil Okulu | Malta Resimleri | Malta Hakkında | Bize Ulaşın